Menu
Váš košík je prázdný.

Prohlídka výrobního závodu automobilky Škoda pro 2

Prohlídka výrobního závodu Škoda

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
799,00 Kč
399 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Zajímá Vás co všechno se uvnitř děje, než vyjede auto z továrny? A proč si rovnou nezajet do mladoboleslavské továrny automobilky Škoda se na vše podívat? Připravili jsme pro Vás jedinečnou možnost nahlédnout přímo do výroby a z bezprostřední blízkosti zažít, jak vznikají vozy značky Škoda. Pocítíte, jak podlaha vibruje v rytmu transferových lisů. Budete svědky toho, s jako precizností se musí pracovat na detailech automobilů.

Jak to všechno proběhne

Prohlídky výrobních provozů probíhají v Mladé Boleslavi probíhají od pondělí do pátku v době od 9:00 do 17:00 hod. Délka standerdní exkurze je 1,5 hodiny, pro technicky zaměřené skupiny nabízíme možnost rozšíření programu na 2,5 hodiny. Po celou dobu exurze jsou k dispozici průvodci, kteří poskytují odborný výklad možný i v cizích jazycích (anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky, holandsky a rusky). Minimální počet ve skupině je jeden návštevník a maximální není stanoven. Skupiny nad 50 osob se dělí na menší.

Návštěvníci exkurze bodou mít možnost navštívit i Muzeum Škoda, kde můžete vidět převážně osobní vozy ze sériové výroby, ale také závodní speciály, prototypy, desítky motorů a motocykly. Celou nabídku muzea doplňují exponáty, dobové filmy a dokumenty. Nejstaršími exponáty je kolo značky Slavia z roku 1899 a první mladoboleslavský automobil Laurin & Klement Voiturette typu A, který byl uveden na trh v roce 1905. Tím však výčet zajímavých vozů zdaleka nekončí. Návštěvníci si mohou muzeum prohlédnout individuálně nebo  využít odborného výkladu průvodce v délce 1,5 hodiny. V rámci prohlídky muzea je možné navštívit i depozitář sportovních vozů a prototypů.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

2 osoby (možné zajistit po domluvě pro skupiny)

Kdy zarezervovat

7 dní předem

....abychom nezapomněli

Prohlídka závodu je možná  pro osoby od 10ti let. Podmínkou prohlídky závodu je vlastní dopravní prostředek s míste pro průvodce, který je nutný pro přepravu mezi výrobními provozy. Pro skupiny do 7 osob máme k dispozici vlastní dopravu.

Podobné zážitky

Copyright © 2018 - Společnost DODO land