Menu
Váš košík je prázdný.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 190,00 Kč
1 890 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou je čím dál populárnější způsob rozvíjení schopností. V pravé části našeho mozku jsou uloženy city, sny, fantazie a tvořivost. Pravá část mozku nezná žádná omezení – na rozdíl od levé. Ta umí pracovat s prostorem, časem a logikou. Můžeme Vás ujistit, že ještě nikdo neodešel z kurzu, aniž by nebyl sám sebou nadšený. Záleží jen na Vás, zda máte chuť to zkusit a jediným důkazem pak budou pouze Vaše obrázky.

Jak to všechno proběhne

Dostavíte se na místo konání zážitku, kde se Vás ujme zodpovědná osoba. Kurz probíhá 2 dny, v sobotu a v neděli od 9:45 do 18:00 včetně přestávky na oběd. Na dvoudenním kurzu se naučíte, jak pracovat s pravou i levou mozkovou hemisférou a již druhý den budete umět kreslit portréty dle předlohy. Vyrovnání obou mozkových hemisfér nepřináší jen úspěch v kreslení, ale zároveň se otevřou dveře do jiných tvůrčích oblastí uvnitř každého z nás. Změní se celkový pohled na sebe samé i naše okolí, což se projeví v osobním i pracovním životě.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoba

Doporučujeme si vzít na sebe

Dle Vašeho uvážení, vemte si s sebou přezůvky.

Kdy zarezervovat

Minimálně 3 týdny předem.

....abychom nezapomněli

Děti od 9 let, horní hranice není uvedena. Kurzy probíhají skupinově a jen o víkendech. U starších lidí je potřeba mít dobré brýle.

Podobné zážitky

Copyright © 2023 - Společnost DODO land