Menu
Váš košík je prázdný.

Kurz malování na plátno

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
3 499,00 Kč
2 199 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

K tomuto kurzu překvapivě nepotřebujete vůbec žádné předchozí zkušenosti. Naučíme Vás vše potřebné od základů! Během víkendu vytvoříte čtyři krásné obrazy na plátně, které si odnesete domů a hlavně se naučíte zvládat tahy štětcem jako opravdový malíř. 

Jak to všechno proběhne

Neváhejte! Atmosféra při kurzu bývá krásným zážitkem a odpočinkem zároveň. Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie (dolní věková hranice je 9 let). Cena všech kurzů je vždy včetně pomůcek! Kurz probíhá dva dny (sobota, neděle) většinou v časech 9.45 – 16.00. V poledne máte přestávku na oběd.

Na kurz nepotřebujete nic, všechny pomůcky jsou v ceně. Vezměte si s sebou pouze doklad o zaplacení kurzu, peníze na oběd a dobrou náladu. Kurzy probíhají vždy v prostorách, ve kterých máte možnost občerstvení, včetně teplých nápojů i obědů, proto žádáme naše zákazníky, aby pokud možno respektovali, že vlastní jídlo a nápoje nejsou úplně vhodné (drobná svačinka nikomu určitě vadit nebude ) .

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoba

Města

Hradec Králové, Opava, Praha, Olomouc, Česká Lípa, Písek, Český Těšín, Brno, Liberec, Ostrava, Zlín, Frýdek-Místek, Plzeň, Mladá Boleslav, Příbram, Šumperk, Valašské Meziříčí, Pardubice, Teplice, Tábor, Strakonice, Jablonec nad Nisou, Český Krumlov, Kladno, Most, Boskovice, Bratislava

Kdy zarezervovat

minimálně 3 týdny předem

....abychom nezapomněli

Děti od 9 let, horní hranice není uvedena. Kurzy probíhají skupinově a jen o víkendech. U starších lidí je potřeba mít dobré brýle.

Podobné zážitky

Copyright © 2023 - Společnost DODO land