Menu
Váš košík je prázdný.

Časté dotazy

Musím rezervovat zážitek na určité datum?

Nemusíte. Zážitek lze koupit bez objednání závazného termínu. To obdarovanému umožňuje naplánovat si ideální termín, který mu vyhovuje. Certifikát je platný 12 měsíců, takže má obdarovaný dostatek času na domluvení aktivity.

Co dělat když Covidová situace neumožní využít voucher včas?

Stačí nás kontaktovat a dárkový certifikát bude automaticky zdarma prodloužen.

Co je to dárkový certifikát?

Dárkový certifikát je poukaz, který Vás opravňuje si zarezervovat termín zážitku v určité hodnotě a následně si ho zrealizovat. Všechny naše certifikáty jsou zasílány v luxusním balení a jsou připraveny k předání obdarovanému. V balíčku naleznete certifikát s individuálním identifikačním kódem poukazu s platností 12 měsíců.

Jak rychle bude dárkový balíček doručen?

To záleží jen na Vás... Standardně certifikát posíláme ihned po po přijetí platby elektronicky nebo si ho budete osobně vyzvednou na pobočce do 2 až 7 dnů. V případě, že budete chtít certifikát poslat doporučeně prostřednictvím České pošty za poplatek 99 Kč, tak posíláme do druhého dne.

Jak mohu certifikát zaplatit?

Lze zaplatit bankovním převodem na náš účet, hotově dobírkou, nebo hotově na prodejních místech DODO.

Je možné koupit balíček na firmu?

Samozřejmě, napište nám prosím do objednávkového formuláře název firmy, kontakt, IČO a DIČ.

Je možné zakoupený zážitek vyměnit?

Pokud ještě nemáte rezervováno určité datum, můžete si vyměnit zážitek za jiný z naší nabídky bezplatně. Zakoupený zážitek nelze zpětně směnit za peníze.

 

Je možné si certifikát prodloužit?

Ano, pokud jste zjistili, že certifikát nestihnete využít v rámci jeho platnosti. Telefonicky nebo emailem nám dejte vědět ještě předtím, než platnost vyprší a my Vám ho prodloužíme o dalších 6 měsíců za poplatek 20% z ceny zážitku.

 

Stále si nevíte s něčím rady?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Copyright © 2024 - Společnost DODO land