Menu
Váš košík je prázdný.

Tandem paragliding

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
1 999 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Tandemový let  je určen pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit s paraglidingem. Přinese vám krásný zážitek a nádherný pohled z ptačí perspektivy.

Jak to všechno proběhne

Naši zkušení piloti jsou připraveni s vámi strávit krásné chvíle mezi nebem a zemí. Vyhlídkový let na tandemovém padáku je ten nejjednodušší způsob, jak si paragliding vyzkoušet. Před letem vás krátce proškolíme, naučíme vás, jak se pohodlně usadit do sedačky a jak bude probíhat start, let i přistání. Pro vzlet používáme naviják s vlečným lanem, ke kterému se upoutáme a pak už stačí jen krátký rozeběh a začínáme stoupat do výšin. V závislosti na síle větru se na konci dráhy odpoutáme od lana ve výšce 300 – 600 metrů. Po odpojení vlečného lana následuje klouzavý let zpět na místo vzletu. Cestou se pokocháte krásným výhledem na místní krajinu dle vámi zvolené lokality. 

Jde o plnohodnotný paraglidingový tandemový let trvající většinou 8-15 minut. Garantovaná minimální délka času stráveného ve vzduchu je 8 minut. K letu je možné dokoupit termický příplatek a tím jej prodloužit dle přání. Na přání pasažéra je možné provést zajímavé akrobatické manévry, jako je spirála nebo zhoupnutí (wingovery), které mohou zkrátit čas letu, ale přidají na intenzitě zážitku. Dále váš zážitek můžeme natočit na video za příplatek 599 Kč.

Léto nebo zima?

květen - září

Kolik z vás si to užije

1 osoba

Doporučujeme si vzít na sebe

Sportovní oblečení, dostatečně teplé s ohledem na aktuální počasi a pevná kotníkovou obuv.

....abychom nezapomněli

Pro absolvování letu není třeba zvláštní fyzická kondice. Tandemové padáky mají velké váhové rozpětí, a proto je tandemové létání vhodné pro klienty od cca 30 do 120 kilogramů. Takže létáme i s dětmi, podmínkou je samozřejmě souhlas rodičů.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land