Menu
Váš košík je prázdný.

Řízení tanku

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
899,00 Kč
699 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Ve vojenském areálu vzdáleném pouhých 30km od Prahy se na moment vrátíte o několik desítek let zpátky, jakmile usednete za volant pancéřového obrněného transportéru!

Jak to všechno proběhne

Jako předkrm dostanete přednášku, při níž se seznámíte s vozidlem, do jehož řídící kabiny již brzy usednete. Hlavní chod – řízení - si dokonale užijete ve společnosti zkušeného instruktora a jako dezert jsme pro vás připravili prohlídku našeho vozového parku. Vidět můžete např. T-34, T-55, T-72, BRDM, BTR nebo původní sovětský nosič raket! Řídit můžete tato vozidla:

  • Obrněný transportér BVP1, je vozidlo, jehož řízení zvládne po krátké instruktáži opravdu každý! Vozidlo, které pojme 5-15 osob je snadněji ovladatelné a jízda v něm je nesrovnatelně akčnější, než v klasickém tanku. Během hodinové lekce se nejprve zúčastníte 15 minutové zkušební jízdy s naším instruktorem. V dalších 30 minutách se pak můžete pokusit jej setřást z kapoty, kde Vám stále bude k dispozici s radami a případnou pomocí. Pánem vozidla však už budete jen a jen Vy. Tak si to koukejte pořádně užít!
  • Řízení bojového tanku T-55 nebo T-72, kdy poznáte, jaké to je mít vozidlo, které budí respekt. Během 30ti minut řízení bojového tanku si budete připadat jako král všech terénů a pozemních komunikací. Zkušení instruktoři vám vše trpělivě vysvětlí a jen na Vás bude záležet, jak rychle řízení zvládnete. Poté už sami usednete do řídící kabiny gigantického bojového tanku typu T-55, nebo T-72. Teprve tady poznáte nepřekonatelnou sílu a respekt z tohoto obrovského stroje. V rámci tohoto programu vás také čeká prohlídka vozového parku.

Léto nebo zima?

Od jara do podzimu, počasí nemá zásadní vliv na průběh, za denního světla, v zimním období jsou možná jistá omezení.

Kolik z vás si to užije

1 až 3 osoby dle zvolené varianty.

Doporučujeme si vzít na sebe

Doporučujeme sportovní oblečení a pevnou obuv.

Kdy zarezervovat

Minimálně 14 dní předem.

....abychom nezapomněli

Minimální věk účastníka je 18 let. Před a během našich akcí platí zákaz konzumace alkoholu a omamných látek. V zájmu zajištění bezpečnosti si v případě porušení těchto pravidel u některého z účastníků pořadatel vyhrazuje právo ukončit akci. Totéž platí v případě nerespektování bezpečnostních instrukcí a organizačních pokynů našeho personálu.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land