Menu
Váš košík je prázdný.

Staňte se řidičem vojenského náklaďáku

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
3 799 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Chcete-li se vrátit v čase o pár desítek let zpátky a fascinují-li vás obrovská terénní vozidla, pak je tento program vytvořen na míru právě vám! Na základně v bývalém vojenském prostoru nedaleko Prahy budete mít možnost vidět různé druhy vojenských terénních nákladních automobilů a poté si sami vyzkoušet řízení náklaďáků typu ZIL 157 nebo 131.

Jak to všechno proběhne

Po krátkém úvodu a poučení o zásadách bezpečné jízdy Vás instruktor odveze přímo do nedalekého areálu. Tam vám vysvětlí ovládání nákladního vozu v praxi, způsob jízdy v prudkém stoupání a nebo naopak při prudkém klesání. A to už přichází čas, kdy budete moci usednout za volant těchto obrů sami. Celý program trvá cca 1 hodina a z toho vlastní řízení 30 minut.

Léto nebo zima?

Zážitek je možný provozovat po celý rok za denního světla, ale v zimním období jsou určitá omezení. Počasí nemá vliv na průběh.

Kolik z vás si to užije

Pouze řidič, který zároveň může fotografovat i natáčet.

Doporučujeme si vzít na sebe

Podle svého uvážení.

Kdy zarezervovat

Minimálně 14 dní předem.

....abychom nezapomněli

Účastníkovi musí být minimálně 18 let a musí mít řidičské oprávnění. Před a během akce platí zákaz konzumace alkoholu a omamných látek. V zájmu zajištění bezpečnosti se v případě porušení těchto pravidel u některého z účastníků vyhrazuje pořadatel právo ukončit akci. Totéž platí v případě nerespektování bezpečnostních instrukcí a organizačních pokynů našeho personálu.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land