Menu
Váš košík je prázdný.

Zažijte akční den

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
3 999,00 Kč
1 599 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Pojďte strávit netradiční odpoledne, které Vás zcela pohltí a dejte se do akce plné adrenalinu. Vyzkoušíte něco nového, neobyčejného, budete plni nadšení a tep se Vám pekelně zrychlí.

Jak to všechno proběhne

Bude Vám zapůjčen vojenský oděv a potřebné chrániče. Dostanete bezpečnostní instrukce a pak už se jen pustíte do akce... Stanete se řidičem nebo pasažérem obrněného transportéru. Vydáte se na speciální okruh na čtyřkolkách, poté Vás čeká paintballová bitva v lese a prohlídka vojenské techniky. Po tom všem Vám pořádně vyhládne...  a bude pro Vás tedy připraven gulášek! Akční odpoledne trvá po dobu 3 - 6 hodin dle Vámi zvolené varianty.

Léto nebo zima?

Od jara do podzimu, počasí nemá zásadní vliv na průběh těchto aktivit, za denního světla, v zimním období jsou jistá omezení kvůli technice

Kolik z vás si to užije

Cena zážitku je pro jednu osobu

Doporučujeme si vzít na sebe

Doporučujeme sportovní oblečení a pevné boty

Kdy zarezervovat

Minimálně 14 dní předem

....abychom nezapomněli

Minimální věk účastníka je 18 let. Nutné řidičské oprávnění. Před a během akcí platí zákaz konzumace alkoholu a omamných látek. V zájmu zajištění bezpečnosti si v případě porušení těchto pravidel u některého z účastníků pořadatel vyhrazuje právo ukončit akci. Totéž platí v případě nerespektování bezpečnostních instrukcí a organizačních pokynů našeho personálu. Jednotlivec se může zúčastnit jen v plánovaných termínech akce.

Možnost firemní akce (minimálně 8 osob). Lze přiobjednat stan, grilování prasete, sud piva či jiné nápoje. V případě zájmu nás kontaktujte na obchod@dodoland.cz nebo tel. 720 042 933.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land