Menu
Váš košík je prázdný.

Kochejte se unikáty středočekého kraje z výšky

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
1 999,00 Kč
1 499 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Zažijte s přáteli nebo rodinou vyhlídkový let nad krásami středočeského kraje. Můžete si vybrat ze tří doporučených tras nebo si sami navrhnou trasu s délkou letu 30 nebo 60 minut. Cílem Vašeho letu může být například Váš oblíbený hrad, chalupa nebo bydliště.

Jak to všechno proběhne

Vyhlídkové lety jsou realizovány s letouny Cessna 150 s jedním cestujícím nebo s Cessna 172 se třemi cestujícími + pilot. Nabídka oblíbených tras zahrnuje výhledy na naše známé hrady, zámky a přehrady, jakými jsou Karlštejn, Krivoklát, Konopiště, Točník, Žebrák, Orlík, přehrada Orlík, Slapy, Vrané a mnoho dalšího. Je jen na Vás jakou trasu si vyberete. Můžete si samozřejmě trasu upravit dle Vašeho přání.

Doporučené trasy jsou následující:

Letiště Bubovice – Křivoklát – Žebrák – Točník – Karlštejn – Průhonice

Letiště Bubovice –  Karlštejn – Průhonice – Konopiště – Slapská přehrada – Dobříš

Letiště Bubovice – Zbraslav- přehrada Vrané – Štěchovice –  Slapy – Orlická přehrada- hrad Orlík –  Žďákovský most – zámek Dobříš – Karlštejn

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 - 3 osoby dle zvolené varianty

Doporučujeme si vzít na sebe

V letadle je stejně jako v autě a je možné tam jak větrat, tak i zapnout topení. V zimě doporučujeme mikinu. V létě stačí tričko.

....abychom nezapomněli

pro lety s Cessna 172 pro 3 pasažéry máme omezení 225kg celkem (tj. průměrně 75kg na osobu). Pokud je někdo těžší, tak je lepší jej do posádky nakombinovat např. s dětmi.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land