Menu
Váš košík je prázdný.

3denní rodinný pobyt v Liberci

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
6 249 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Ubytování

Čeká na Vás luxusní designový hotel v samotném centru Liberce. Po příjezdu na pokoji pro Vás budou připravené čokoládové pralinky a ovoce. Hotelové pokoje jsou vybaveny v celosvětově unikátním designu. Každý pokoj je vybaven Ÿvířivou vanou se sparkling systémem, klimatizací, topením, minibarem, sejfem na laptop, 40″ SAT TV, rádiem, telefonem s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovním stolem, posezením, toaletními potřebami, žehličkou a žehlicími potřebami, rychlovarnou konvicí, kávou a čajem na pokoji zdarma, zatemněním, fénem, osobní váhou, sušákem na prádlo, bidetem, bezhlučným el. ovládáním závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, tabletem, RGB LED podsvícením, možností twin/double úpravy, antialergickými matracemi.

Stravování

Hotelová restaurace Zlatý Kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny. Kromě večerních specialit nabízí i snídaňový bufet, denní menu a salátový bar po celý den.

Snídani probíhají formou bohatého bufetu, kde naleznete čerstvé ovoce a zeleninu, šunky, sýry, med od místních včelařů, müsli, kukuřičné lupínky, několik druhů jogurtu. Z teplých snídaní míchaná vajíčka, párečky a klobásy, praženou slaninu nebo třeba omeletu, kterou Vám podle vašich představ připraví na přání. Osobně si můžete připravit i čerstvý fresh juice z ovoce a zeleniny. Výběr kávy a čajů, různé druhy ovocných šťáv i sklenka sektu samozřejmostí.

Na večeře jsme pro Vás připravili rodinné 3chodové menu. Restaurační menu se mění podle sezóny a zvyklostí, vždy se však řídí především čerstvostí surovin. Každopádně Vám zaručujeme, že Vaše rodinná večeře bude skutečným gastronomickým zážitkem. Pokud by se Vaše děti při večeři snad nudili máme pro ně k dispozici dětský koutek, který máte v ceně po celou dobu pobytu.

Zábava

Milovníci lyžování mají možnost zakoupení varianty s celodenním rodinným skipasem ve skiareálu Ještěd na 2 dny. Ostatní si mohou užít největší vodní zábavný park v Liberci. Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů, kde si chobotnice střeží svůj poklad. Užijte si den plný zábavy i relaxace!

Vybavení Aquaparku:

Vodní hrad

bazény a skluzavky

čtyři tobogány - Dráček, Anakonda, Galaxie a Tornádo (adrenalinový spacebowl)

romantické jeskyně, relaxační zóny

divoká řeka

unikátní mořská akvária s mořskou faunou

whirlpooly v jeskyních

vodotrysky a gejzíry

vodní masáže

sauna a římská pára

bary s občerstvením

během slunných dní v době letních prázdnin je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na Ještěd a město Liberec

teplota vody v bazénech 27°C - 30°C

Užít si také můžete první zábavně-naučné centrum v ČR - iQPARKU. iQPARK zpřístupňuje svět vědy a techniky. Jeho základním principem je interaktivnost, zapojení co největšího množství smyslů. Návštěvníci všech generací formou her a experimentů poznávají a objevují běžné jevy, které se dějí kolem nás. K nejzajímavějším exponátům určitě patří vodní hrátky, zrcadlové bludiště, vodní rotující tunel, bublinárium, či Fakírovo lože. Máte jedinečnou šanci se vyfotit s nejvyšším mužem planety, zahrát si na moderátora předpovědi počasí nebo prozkoumat své tělo termokamerou. V areálu najdete více jak 200 interaktivních exponátů, které budou zajímavé nejen pro děti, ale na své si přijdou i dospělí.

Další atrakcí, na kterou se mohou těšit nejen Vaši děti ale i vy je areál ve stylu staročeské pouti se rozkládá na ploše 3.000 m2 a nabízí zábavu pro všechny generace za každého počasí. Pro nejmenší je tu připraven vláček s kačenkami, řetízkový kolotoč, houpačky, prolézačky, trampolína a nejrůznější houpadla. Menší i větší návštěvníci si mohou užít klasický autodrom, oblíbený simulátor divokého býka "Torro" nebo si vyzkoušet pocity horolezce na horolezecké stěně. Občerstvení je zajištěno přímo v areálu. Celá rodina si užije maximum zábavy na indoor adventure golfu.

A to ještě není vše. Jelikož víme, že každé dítě má rádo stavebnici Lego máte jedinečnou možnost spojit příjemné s užitečným a navštívit společně muzeum lega, kde uvidíte více než 1000 originálních modelů Lega. Největší raritou je model liberecké radnice, který je poskládán ze 100 000 kostiček a stavěl se 6 měsíců. Líbit se vám bude i velký dětský koutek a nadstandardně vybavený obchod, kde seženete stavebnice, které se běžně v České republice neprodávají.

Zkrátka máte se na co těšit a pořádně potěšit tak i své nejmenší...

Kolik z vás si to užije

2 dospělí + 2 děti do 12ti let

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land