Menu
Váš košík je prázdný.

Rozmlať auto

ROZMLAŤ auto !

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
4 990 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Pro někoho zážitek pro druhého terapie. Oficiální název této aktivity se nazývá destruktoterapie. Pokud sháníte originální dárek nebo zážitek, pak je pro vás tento zážitek přesně to co hledáte!

Jak to všechno proběhne

Na místě vás bude čekat náš personál, který vás seznámí se základy bezpečnosti, podepíšeme smlouvu o zprostředkování zážitku a dostanete potřebné vybavení. Jak už název napovídá, umožníme vám rozbít auto dle vaší libosti.  V rámci tohoto zážitku vám přistavíme osobní vůz (typ dle dostupnosti). S tímto vozem si pak můžete  dělat co chcete.  Vše už je nyní na vás a nástrojích, které vám poskytneme. Mezi ně patří baseballové pálky, palice, páčidla, sekery nebo také krumpáče. Auto můžete před demolicí například posprejovat. Celou hodinu je vůz jen váš a co s ním uděláte je také na vás. Tato aktivita je určena pro 1-5 osob a odehrává se venku. Výběr termínu tak vzhledem k počasí zvažte.

Po  uplynutí času trvání vašeho zážitku byste měli mít všechnu negativní energii a stres zanechaný na místě. Odcházet byste měli psychicky odpočati a pozitivně naladěni. To je cílem tohoto projektu.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 - 5 osob

Kdy zarezervovat

72 hodin předem

....abychom nezapomněli

Osobám pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek nebude absolvování zážitku umožněno.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land