Menu
Váš košík je prázdný.

Půjčte se Maserati Grand cabrio

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
13 199 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

GranCabrio je otevřenou variantou své uzavřené sestřičky Granturismo a společně tvoří produkt, na který jsou u Ferrari jistě velmi hrdí – luxusní GT s tou nejlepší technikou a dokonalým designem. Nezbývá než konstatovat, že Pininfarina vytvořila umělecké dílo, na kterém můžou všichni nechat oči. Je to bezmezně nádherný kus auta! Interiér je vyroben s maximálním důrazem na kvalitu a vytříbené zpracování. Vše je potaženo jemnou kůží s dokonalými švy, dekory jsou z leštěného hliníku a všechna tlačítka a ovládací prvky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. GranCabrio Vás komfortně doveze kamkoli a nebo zprostředkuje nevšední jízdní zážitky. Stačí zapnout sportovní režim a začnou se dít věci. Řízení rázně ztuhne, to samé platí pro podvozek, odezva na plyn je absurdně okamžitá, motor dává plný výkon a převodovka ho pustí až do omezovače. Zvuk, který vydává se dá popsat jen jako zemětřesení biblických rozměrů a regulérně z něj máte husí kůži. Je to mix mezi klasickým, vysokootáčkovým řevem osmiválce Ferrari a typickým projevem amerických muscle cars. Asi neexistuje nic lepšího nebo jsem to ještě zatím neslyšel, ale už chápu proč se o vozech Maserati říká, že mají nejlepší zvuk na světě.

Jak to všechno proběhne

Řidič Vám vůz přistaví na předem smluveném místě a v případě zájmu jej mohou i na vámi zvoleném místě vyzvednou. Přistavené vozidla včetně vrácení je po Praze ZDARMA. V ostatních případech je cena za přistavení či vrácení vozu 500 Kč + 15 Kč/km. Poté projdete nezbytnou instruktáží a vyřídíte formality. Pak Vám už nic nebrání nasednout do tohoto dravce a uhánět kam se Vám jen bude chtít. Vůz přebíráte s plnou nádrží a vracíte s plnou nádrží zpět.

Léto nebo zima?

Celý rok, kromě období, kdy je napadaný sníh

Kolik z vás si to užije

To je na Vás

....abychom nezapomněli

Vratnou kauci 200.000 Kč je možné složit bankovním převodem, hotovostí nebo předautorizací na platební kartě před pronájmem vozidla. Minimální věk je 21 let. Nutný řidičský průkaz sk. B. Cena za nadlimitní km je 28 Kč.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land