Menu
Váš košík je prázdný.

Půjčte si Maserati Ghibli

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
11 999 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Ghibli ctí nezaměnitelné charisma značky Maserati. Dramatické ostré tvary, obří tlama masky, typické žebrování na blatnicích a nezaměnitelná sportovní silueta s rozkročenou zádí. Nádech exotiky však zůstává i uvnitř. Celý interiér je vyveden v kůži dvou barevných odstínů a působí luxusně a neobvykle. Lehké prošlápnutí plynu, několik rán z výfuku a husí kůže. Je to pravé Maserati! Pořádné sešlápnutí plynu auto katapultuje s ohromnou sílou vpřed. Motor táhne zběsile už od volnoběžných otáček a zařezává těla posádky do sedadel. Síla neuvadá ani s vysokými otáčky a jednotka od Ferrari se nechá s radostí točit až do omezovače, pak se ozve rána do výfuku a vše začíná znova. Maserati Ghibli je ideální kombinací exotického vzhledu a vzrušujících jízdních zážitků. Navíc nepostrádá praktičnost tradičního velkého sedanu.

Jak to všechno proběhne

Řidič Vám vůz přistaví na předem smluveném místě a v případě zájmu jej mohou i na vámi zvoleném místě vyzvednou. Přistavené vozidla včetně vrácení je po Praze ZDARMA. V ostatních případech je cena za přistavení či vrácení vozu 500 Kč + 20Kč/km. Poté projdete nezbytnou instruktáží a vyřídíte formality. Pak Vám už nic nebrání nasednout do tohoto dravce a uhánět kam se Vám jen bude chtít. Vůz přebíráte s plnou nádrží a vracíte s plnou nádrží zpět.

Léto nebo zima?

Celý rok, kromě období, kdy je napadaný sníh

Kolik z vás si to užije

To je na Vás

....abychom nezapomněli

Vratnou kauci 200.000 Kč je možné složit bankovním převodem, hotovostí nebo předautorizací na platební kartě před pronájmem vozidla. Minimální věk je 21 let. Nutný řidičský průkaz sk. B. Cena za nadlimitní km je 50 Kč.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land