Menu
Váš košík je prázdný.

Půjčte si Porsche Boxster 981

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
8 399 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Boxster tak trochu připomíná Carreru GT má všechny vlastnosti, které ma správné Porsche mít. Boxster řečeno stručně a jednoduše vypadá skvěle. Velmi líbivá je zadní část vozu s decentním spoilerem naimplantovaným do zadních svítilen (vysouvá se od 120 km/h). Abyste se cítili lépe, Porsche vám nabízí přepínání jízdních režimů tlačítky Sport a Sport plus, která mění nejen odezvu motoru, ale i převodovky nebo chování posilovače řízení. A proč si pujčit Porsche Boxster ? Tím nejzásadnějším důvodem je jízdní projev, který je naprosto výjimečný a to už je pádný důvod.........

Jak to všechno proběhne

Řidič Vám vůz přistaví na předem smluveném místě a v případě zájmu jej mohou i na vámi zvoleném místě vyzvednou. Přistavené vozidla včetně vrácení je po Praze ZDARMA. V ostatních případech je cena za přistavení či vrácení vozu 500 Kč + 9 Kč/km. Poté projdete nezbytnou instruktáží a vyřídíte formality. Pak Vám už nic nebrání nasednout do tohoto dravce a uhánět kam se Vám jen bude chtít. Vůz přebíráte s plnou nádrží a vracíte s plnou nádrží zpět.

Léto nebo zima?

Celý rok, kromě období, kdy je napadaný sníh

Kolik z vás si to užije

To je na Vás

....abychom nezapomněli

Vratnou kauci 200.000 Kč je možné složit bankovním převodem, hotovostí nebo předautorizací na platební kartě před pronájmem vozidla. Minimální věk je 21 let. Nutný řidičský průkaz sk. B. Cena za nadlimitní km je 14 Kč.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land