Menu
Váš košík je prázdný.

Půjčte si Chevrolet Corvette C6

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
10 999 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Výkon, vášeň a preciznost v šesté generaci Corvetty posunují standardy v oblasti vysoce výkonných sportovních vozů výše. Zaměřená na úspěch jako všechny Corvetty před tím. Tři vítězství ve třídě GTS v posledních pěti letech ve 24 hodinách Le Mans byla v novém tisíciletí pro Corvetty dominantní jako nikdy předtím. S využitím zkušeností z těchto závodů se zrodila Corvetta šesté generace, která je výkonnější než všechny její předchůdkyně. Vyzkoušejte!

Jak to všechno proběhne

Řidič Vám vůz přistaví na předem smluveném místě a v případě zájmu jej mohou i na vámi zvoleném místě vyzvednou. Přistavené vozidla včetně vrácení je po Praze ZDARMA. V ostatních případech je cena za přistavení či vrácení vozu 500 Kč + 13Kč/km. Poté projdete nezbytnou instruktáží a vyřídíte formality. Pak Vám už nic nebrání nasednout do tohoto dravce a uhánět kam se Vám jen bude chtít. Vůz přebíráte s plnou nádrží a vracíte s plnou nádrží zpět.

Léto nebo zima?

Celý rok, kromě období, kdy je napadaný sníh

Kolik z vás si to užije

To je na Vás

....abychom nezapomněli

Vratnou kauci 200.000 Kč je možné složit bankovním převodem, hotovostí nebo předautorizací na platební kartě před pronájmem vozidla. Minimální věk je 21 let. Nutný řidičský průkaz sk. B. Cena za nadlimitní km je 28 Kč.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land