Menu
Váš košík je prázdný.

Půjčte si Ferrari 458 Spider

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
30 199 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Motor řve, auto jde zběsile za plynem, převodovka střílí kvalt za kvaltem a ruce mají co dělat, aby udržely auto v přímce! Ferrari 458 Vám přiroste k tělu! Je to jedno z těch aut, které si jakoby obléknete a dokonale s ním splynete. Ovládání se stane samozřejmostí a po chvíli se adaptujete na zběsilou rychlost, kterou se toto auto pohybuje. Reakce motoru na plyn je okamžitá, auto jde za plynem jako šílené a stejně promptní jsou i reakce řízení. To jak ale 458 sedí a zatáčí stále bere dech. Je to neuvěřitelný požitek, kterému se neblíží nikdo z rivalů. Přitom podvozek si poradí s většinou nástrah českých silnic a nerovnosti žehlí opravdu brilantně. Prepněte Manettino do polohy Race a Ferrari naplno ukáže, co umí. Podvozek ztuhne, řízení se ještě více zostří, odezva plynu je vražedná a motor ze sebe vydává plný výkon! Sedmistupňová dvouspojková převodovka GETRAG nechá točit motor do 9.000 otáček a ještě zrychlí své reakce. Zamáčknutí plynu do podlahy se v tomto režimu rovná katapultaci a to, jakým způsobem auto nakopne vaše tělo do sedáku je prostě nepopsatelné. Zcela ohromující je pak gradace motoru – s každou otáčkou cítíte jak auto zrychluje. Akustický projev 458 Spider je naprosto bezkonkurenční a nezbývá, než konstatovat – zamilujete se! A navíc s tou staženou střechou…

Jak to všechno proběhne

Řidič Vám vůz přistaví na předem smluveném místě a v případě zájmu jej mohou i na vámi zvoleném místě vyzvednou. Přistavené vozidla včetně vrácení je po Praze ZDARMA. V ostatních případech je cena za přistavení či vrácení vozu 500 Kč + 20Kč/km. Poté projdete nezbytnou instruktáží a vyřídíte formality. Pak Vám už nic nebrání nasednout do tohoto dravce a uhánět kam se Vám jen bude chtít. Vůz přebíráte s plnou nádrží a vracíte s plnou nádrží zpět.

Léto nebo zima?

celý rok, kromě období, kdy je napadaný sníh

Kolik z vás si to užije

to je na Vás

....abychom nezapomněli

Vratnou kauci 400.000 Kč je možné složit bankovním převodem, hotovostí nebo předautorizací na platební kartě před pronájmem vozidla. Minimální věk je 21 let. Nutný řidičský průkaz sk. B. Cena za nadlimitní km je 48 Kč.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land