Menu
Váš košík je prázdný.

Usedněte za volant Lamborghini Gallardo + Video záznam ZDARMA

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
5 399,00 Kč
3 699 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Nezapomenutelnou jízdu v tomto desetiválcovém supersportovním automobilu o výkonu 365 kW a s maximální rychlostí 309km/h. Nevěříte? Přesvědčte se sami!!! Z jízdy snů si odnesete nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem.

Jak to všechno proběhne

Po celou dobu jízdy je Vám k dispozici zkušený instruktor, který vše vysvětlí a především se postará o Vaši bezpečnost, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu. Auto řídíte v běžném provozu. Vyzkoušíte si jak rychlou jízdu na dálnici, tak jízdu na prázdných okresních silnicích, které jsou plné ostrých zatáček. Jediné co potřebujete je řidičské oprávnění pro danou skupinu B. Pokud nemáte řidičský průkaz, nevadí! Zážitek si můžete užít s naším zkušeným instruktorem na sedadle spolujezdce.  Záznam zážitku obdržíte na paměťové SD kartě ihned po skončení Vaší jízdy. Karta bude umístěna ve velkém DVD obalu a výroba nebude trvat déle jak 20 minut. Se svou jízdou se tedy můžete ještě ten den pochlubit všem svým přátelům.

Období

duben-říjen

Kolik z vás si to užije

Řidič a 3 spolucestující.

Kdy zarezervovat

Minimálně 30 dní předem.

....abychom nezapomněli

Minimální věk řidiče musí být 18 let. Účastník musí mít řidičské oprávnění. Před a během našich akcí platí zákaz konzumace alkoholu a omamných látek. V zájmu zajištění bezpečnosti si v případě porušení těchto pravidel u některého z účastníků pořadatel vyhrazuje právo ukončit akci. Totéž platí v případě nerespektování bezpečnostních instrukcí a organizačních pokynů personálu.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land