Menu
Váš košík je prázdný.

Zažijte volnost-půjčte si tříkolku

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 999,00 Kč
3 199 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Stanete se řidičem motorové tříkolky Streamer. Tříkolka Streamer dostane každého. Motorová tříkolka je určena pro toho, kdo si chce užít pohodlnou jízdu s větrem ve vlasech. Tříkolka nabídne jízdu plnou zážitků nejen řidiči, ale i spolujezdci, který bude okolní krajinu pozorovat ze své vyvýšené a velmi pohodlné sedačky. Tříkolka je určena pro ty, kdo si chtějí užít volnost, ale nemají řidičské oprávnění na motocykl. Vezměte na výlet manželku, přítelkyni, kamarády, prostě kohokoliv. Pojedete sami bez instruktora kamkoliv vás napadne!

Jak to všechno proběhne

Tříkolku si v den zapůjčení převezmete s plnou nádrží v Humpolci. Zdarma vám zajistíme parkování pro váš automobil. Instruktor vás během krátké chvíle seznámí s ovládáním stroje a jeho jízdními vlastnostmi. V případě zájmu vám zapůjčíme ochrannou přilbu za příplatek 100 Kč. A poté již můžete vyrazit kamkoliv se vám zlíbí. Pojedete sami dva bez instruktora, takže vás nikdo nebude nijak hlídat a omezovat. Večer vrátíte tříkolku s plnou nádrží opět v Humpolci. Množství najetých kilometrů není nijak omezeno.

Při zapůjčení složíte kauci 10 000 Kč, která vám bude po návratu a předání stroje v bezvadném stavu ihned vrácena.

Léto nebo zima?

Květen-září

Kolik z vás si to užije

Řidič+doprovod

Doporučujeme si vzít na sebe

Oblečení vhodné na motorku. Přilba není povinná, v případě zájmu zapůjčíme

....abychom nezapomněli

Řídit tříkolku smí pouze osoby vyšší jak 150cm, starší 21 let s vlastním řidičským průkazem skupiny B a nohama musí dosáhnout na pedály. Spolujezdec musí být starší 15-ti let, vyšší jak 150cm a nohama musí dosáhnout na stupačky.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land