Menu
Váš košík je prázdný.

Vznášejte se ve větrném tunelu

létání ve větrném tunelu

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 100 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Je to místo, kde můžete létat a vznášet se a vyzkoušet si tak sílu hurikánu. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Vy však létáte v bezpečné výšce a pod neustálým dohledem zkušeného instruktora.

Jak to všechno proběhne

Nejprve dostanete krátkou instruktáž a bude Vám zapůjčena kompletní výbava. Poté si vyzkoušíte pocit létání ve vertikálním větrném tunelu, který je přizpůsoben pro začátečníky. Větrný proud rychlosti kolem 200 km/hod odpovídá reálnému volnému pádu. Doba letu je přizpůsobena počtu osob na 1 osobu se počítá 3 minuty. Délka celého zážitku je přibližně 1,5 hodiny.

Vyzkoušejte některé z našich speciálních balíčků:

Novomanželský balíček

Darujte novomanželům netradiční dárek. Ideální pro ty, kdo chtějí zažít tento jedinečný zážitek společně se svým partnerem. Jedná se o balíček celkem 6-ti minut (4 vstupů) pro dvě osoby. V rámci tohoto balíčku budete oba proškoleni zkušeným instruktorem, vybaveni kompletním vybavením a každý z Vás zažije celkem 3 minuty volného pádu, což odpovídá cca 3 seskokům volným pádem z letadla. Balíček nelze rozdělit do více dnů či rezervací.

Rodinné balíčky

Vyzkoušejte sílu HURIKÁNU společně se svou rodinou, s přáteli, nebo si zalétejte sami pod dozorem zkušených instruktorů, kteří Vás naučí jak zkrotit skutečný HURIKÁN. Balíček je určený pro 4 - 5 osob dle zvolené varianty letu ve větrném tunelu, instruktáž, péči zkušeného instruktora a zapůjčení veškerého vybavení.

Skupinové balíčky

Tento produkt je vhodný pro firemní akce, party, teambuildingy apod. HURIKÁN  pro 10 ti až 20-ti člennou skupinou pod dohledem našich zkušených instruktorů. V rámci tohoto produktu bude tunel vyhrazen pouze pro Vaši skupinu a je pouze na Vás jak často a v jakém pořadí se navzájem vystřídáte
Balíček obsahuje 60 minut letu ve větrném tunelu, instruktáž, péči zkušeného instruktora a zapůjčení veškerého vybavení.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 až 20 osob dle vybrané varianty

Doporučujeme si vzít na sebe

Pohodlné sportovní oblečení.

Kdy zarezervovat

Alespoň 2 týdny předem.

....abychom nezapomněli

Letová komora je uzavřena, takže nehrozí vypadnutí z proudu vzduchu. Po celou dobu jste pod dohledem instruktora. Létat nemohou děti mladší 5 let, těhotné ženy, osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek, osoby s poruchou krevního oběhu a srdce, osoby s problémy se zády, plotýnkami či jakýmkoli zraněním a osoby s váhou nad 130 kg. Každý zájemce podepisuje prohlášení o svém zdravotním stavu a osoby mladší 18 let potřebují souhlas jednoho ze zákonných zástupců.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land