Menu
Váš košík je prázdný.

Staňte se pilotem Airbusu A320 a dostanete video Vašeho zážitku ZDARMA

Staňte se pilotem Airbusu A320

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 990,00 Kč
2 790 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Nemáte pilotní licenci a přesto chcete létat? Nevadí, u nás se můžete stát pilotem i tak. Máte zájem stát se pilotem Airbusu A320 a okusit, co pilot zvládá za situace, když zvlétne do oblak? Nyní to můžete vyzkoušet na vlastní kůži na již zmiňovaném leteckém simulátoru. Pro Váš let si můžete zvolit jedině u nás téměř jakékoliv letiště světa ve standardním provedení nebo řadu prémiových destinací v detailním zpracování, např. letiště Praha, Vídeň, Salzburg, Linz, Ženeva, Zurich, Londýn, ale i celé města jako Rio de Janeiro, Sao Paolo, Dubai, HongKong, Salvador, Fortaleza, Curitiba,..)

Jak to všechno proběhne

V úvodu zážitku budete naším instruktorem během 15 minut seznámeni s panely a systémy v kokpitu simulátoru a vysvětlíme vám základní ovládání letounu, pedálů a brzd, práci s motorovými pákami, nastavení klapek atd. Poté se již stanete kapitánem tohoto oblíbeného stroje po dobu, kterou jste si zvolili. Váš dojem ze zážitku umocní 180° panoramatická projekce a speciální vibrační systém, díky kterému budete vnímat pojíždění, rozjezd po ranveji, zasunutí podvozku, turbulence nebo dosednutí na přistávací dráhu. Můžete si vybrat, zda chcete provádět celé okruhy nad letištěm, nebo pouze opakovaný nácvik startů a přistání, v případě zájmu s námi prožijete i některou ze závad, například selhání nebo požár jednoho z motorů. Pro váš let si můžete zvolit téměř jakékoli letiště světa ve standardním provedení.

Léto nebo zima?

Celoročně... Pilotem se můžete stát kdykoliv, stačí si jen domluvit termín.

Kolik z vás si to užije

1-5 osob

Kdy zarezervovat

Dle obsazenosti v rezervačním systému.

....abychom nezapomněli

Vstup do simulátoru je povolen samostatně osobám starším 18let, osoby ve věku 15-18 let musí mít doprovod další dospělé osoby.
Vstup je zakázán osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Upozorňujeme, že prostory leteckého simulátoru jsou nekuřácké. Hmotnost pilota je omezena na max. 125 kg.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land