Menu
Váš košík je prázdný.

Masáže v pohodlí Vašeho domova

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
1 599,00 Kč
1 119 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Masáž domů je pro všechny, kteří si chtějí užít maximální pohodlí a luxusní masáž přímo u sebe doma. Masáž doma má řadu výhod. Ušetříte drahocenný čas, jste v bezpečí  svého domova, po masáži nemusíte nikam cestovat, ale místo toho relaxovat v teple Vašeho domova. Zvýší se tak uvolňující účinek masáže a celková relaxace je dokonalá.

Jak to všechno proběhne

Mobilní masáže je možné objednat domů, do firem, hotelů, či na společenské akce. Zajistíme Vám profesionálního maséra s veškerým potřebným vybavením a Vy tedy nemusíte dělat vůbec nic. Můžete si vybrat z následující nabídky masáží. Samozřejmě lze masáže různě kombinovat a najít tak ideální řešení pro Vaše přání a potřeby.

Na výběr máte několik druhů masáží:

Klasická masáž

Klasická masáž je ideální k uvolnění ztuhlých svalů, spazmů, ale i k odplavení kyseliny mléčné ze svalů. Zlepšuje prokrvení a přispívá tak k celkovému oživení metabolizmu a fyzických funkcí. Pomáhá při bolestech hlavy, které bývají často způsobeny právě ztuhlou krční páteří či zad.

Relaxační masáž

Smyslem této masáže je především relaxace, psychické a fyzické uvolnění. Neproniká se tak hluboko do tkání a svalů jako při klasické masáži. Je tedy jemnější , klidnější a dává tak potřebou péči a naprosté uvolnění.

Reflexní terapie

Pomocí Reflexní terapie je možné uvolňovat energetické blokády jednotlivých orgánů či partií. Zablokovanou energii uvolnit a vrátit tak zpět do oběhu a naopak energeticky oslabené orgány či místa posílit a oživit. Tyto reflexní zóny jsou takřka po celém těle, nejvíce se však pracuje na chodidlech a rukou, kde jsou tyto zóny nejúčinnější.

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž velice prospívá mamince, ale i dítěti. V průběhu těhotenství je přetěžovaná páteř a okolní svalstvo. V důsledku toho jsou i vnitřní svaly ve větším napětí a to může zapříčinit, že dítě v břiše nemá až takový prostor jaký by mělo nebo mohlo mít. Při pravidelné masáži ulevíme od bolesti zádových svalů a zbavíme celkového napětí, a to i zmíněných vnitřních svalů. Což způsobí, že má dítě v břiše více místa a může se také snáze dostat do správné polohy pro porod. Masáž se provádí na boku či v sedě.

Holistická masáž

Holistická masáž je opravdu komplexní péče pro Vaše tělo. Uvolňují se svaly, kostra, klouby. Pracuje se s meridiány (energetickými drahami), akupunkturními body a reflexními body. Ovlivňujeme tedy celé tělo včetně vnitřních orgánů. Stav vnitřních orgánů je zase úzce spojen s emocionalitou a psychikou. Tato terapie má tedy dalekosáhlé a celostní účinky. Vždy se vychází z Vašich momentálních potřeb a přání. Ošetření se provádí na sucho, tedy v pohodlném oblečení a na podložce zvané Futon, která se pokládá přímo na zem.

Lymfatická masáž

Při lymfatické ruční masáži docílíme jemnými masážními technikami, odplavení lymfy (mízní tekutiny) a přebytečné vody z těla ven. Tato masáž je velice léčebná a očistná. Pomáhá předcházet vzniku celulitidy a zbavuje tělo již vzniklých otoků. Odplavuje z těla toxiny, napomáhá správné cirkulaci tělních tekutin, celkově nastartuje organismus a látkovou výměnu. Lymfatický systém má velký vliv na imunitu. V lymfatických uzlinách sídlí bíle krvinky, které při správné funkci lymfatického systému mají sílu na boj proti vnějším patogenům. Tato masáž má tedy léčebné i zkrášlující účinky.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kdy zarezervovat

Dle domluvy

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi. Doprava maséra je po Praze ZDARMA a mimo Prahu se platí masérovi 8 kč/km - maximální vzdálennost 30 km od Prahy. V případě speciálních akcí po domluvě je možná i delší vzdálennost.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land