Menu
Váš košík je prázdný.

Ubytování a wellness v luxusní chatě v Jizerkách

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
17 990,00 Kč
12 990 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Obklopte se luxusem a přírodou Jizerských hor, který Vám přinese unikátní horská chata v Josefově Dole s překrásným výhledem do údolí a na hřebeny hor. Jedná se o jedinečnou příležitost pronájmu výjimečné chalupy, s možností rezervace soukromého personálu a nadstandartních služeb jak pro rodinnou dovolenou tak i firemní účely.

Jak to všechno proběhne

Nová luxusní chata s velkou terasou  nabízí vše potřebné pro bezstarostnou dovolenou. K chatě přijedete autem po zpevněné cestě a zaparkujete přímo před objektem. Je tu místo až pro tři vozy. Pokoje jsou vybavené v alpském stylu. K dispozici budete mít tři oddělené ložnice vybavené postelemi s pohodlnými ortopedickými matracemi, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, velkou 3D plazmovou televizí, krbem a moderním kuchyňským koutem s myčkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem a indukční varnou deskou. K luxusní mramorové koupelně s parní sprchou náleží také sauna a vířivka, kde můžete být naložení třeba každý den. Po příjemné relaxaci ve vířivce si odpočinete na vodní posteli.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

6 osob

Místa v okolí

Josefův Důl nabízí výborné podmínky pro turistiku a cyklistiku. Přímo z vesnice vede množství značených tras. Případně se můžete svézt na bobové dráze v Janově nad Nisou. Večer opečte buřty na ohníčku nebo si ugrilujte něco na zahradním grilu. Dovolenkový čas si můžete zpříjemnit i některou ze společenských her, které jsou pro vás na chatě připraveny. 

Největší lyžařské středisko Jizerských hor  "Tanvaldský špičák" se nachází 3,4 km. Skiareál disponuje lanovkou a 5 vleky. Každá ze 4 sjezdovek je delší než 1 km, tratě jsou technicky zasněžované. Lyžařská škola, půjčovna a servis i možnost večerního lyžování.

Nedaleko ubytování naleznete také vodopády na Jedlové, které patří mezi nejatraktivnější turistické cíle Jizerských hor. nejvyšší stupeň vodopádů na Jedlové je vysoký 5 metrů a při průtoku 200 litrů za sekundu nabízí skutečně atraktivní podívanou. Kouzlo vodopádu umocňuje téměř dokonale svislý profil.

....abychom nezapomněli

Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land