Menu
Váš košík je prázdný.

Hubnoucí ananasová chilli masáž

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
999 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Jedinečnou celotělovou masáž, která je velmi účinná v boji proti celulitidě, aktivaci lymfatického systému a v maximálním rozehřátí a uvolnění zatuhlého svalstva oblasti krční, hrudní a bederní páteře. Ananas obsahuje látku bromelin, která napomáhá hubnutí a bojuje proti ceulitidě, stejně tak jako chilli olej, který se dostane pod pokožku, kde zahřeje a rozbourá tukové polštářky, které pak vyloučíte z těla ven!

Jak to všechno proběhne

Prvním krokem masáže je celotělová akupresurní masáž, která jde do hloubky svalů, maximálně Vás uvolní a připraví tělo na další kroky masáže. Dochází k aktivaci lymfatického systému. V druhém kroku masáže probíhá ananasový peeling problémových partií, díky tomu se pokožka okysličí, rozehřeje a připraví na anticelulitidní masáž z ananasu. Masérka se důkladně věnuje problémovým partiím. Poté dojde k aplikaci chilli oleje, který rozehřeje podkožní tuk. Masérka zabalí problémové partie do zábalu a nechá působit. U toho si užíváte masáž zad s chilli olejem, který prohřeje a uvolní Vaše svalstvo.

Masáž je vhodná pro zákazníky, kteří si chtějí užít masáž a zároveň podpořit pročištění organismu, látkovou výměnu a bojovat proti ceulitidě.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoba

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi. 

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land