Menu
Váš košík je prázdný.

Uvolňující čokoládová masáž

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
1 399,00 Kč
899 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Jste milovníky čokolády a máte rádi hřejivé a uvolňující masáže? Tato masáž je určena právě pro všechny, kteří si chtějí užít sladké potěšení, relaxaci a prohřívání. Tato úžasná masáž Vás téměř okamžitě uvolní a navodí relaxační atmosféru.

Blahodárné účinky

Čokoládová masáž působí na všechny Vaše smysly. Masážní olej s čokoládou obsahuje vitamíny a minerální látky, které blahodárně působí na náš organismus. Kakaové boby obsahují theobromin – alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein, ale navíc působí i euforicky. Povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje náladu, odstraňuje deprese a stres. Čokoládová masáž působí aktivně proti celulitidě pomáhá odplavit toxické látky, uvolňuje ztuhlé svalstvo, vyhlazuje a zkrášluje pokožku. Zlepší Vám náladu a je snem pro všechny milovníky sladkého!

Čokoláda:

• obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku
• výborná pro maximální uvolnění a relaxaci
• pleti napomáhá vyhlazování vrásek
• povzbuzuje činnost mozku
• účinně podporuje tvorbu serotoninu a tím i dobrou náladu

Čokoládová masáž je smyslná a ideální do studených měsíců, k tomu přispívá i nahřátý čokoládový olej, který díky prohřátí ještě více umocní tento jedinečný zážitek. Je třešničkou na špičce pomyslného dortu všech masáží!

Jak to všechno proběhne

Masáž trvá 60 minut a začíná čokoládovým peelingem, následuje masáž celého těla horkou čokoládou a na závěr si užijete relaxaci v zábalu z pravé čokolády. Másaž je celotělová, masérka promasíruje každý milimetr Vašeho těla a používá na prohřívání i lávové kameny, kterými prohřívá ztuhlá místa.

Kolik z vás si to užije

1 osoba

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi. 

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land