Menu
Váš košík je prázdný.

Romantická párová masáž s aroma lázní a sektem

GetTheLouk - KURÝR 19

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 249 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Dopřejte si spolu s partnerem nebo kamarádkou naprosté uvolnění těla od profesionálních rodilých filipínských masárek. Dotek je pro asijskou kulturu přirozenější než pro nás, Evropany. Thajské masáže ovlivňují nejen rovinu fyzickou, psychickou a energetickou, ale vedou i k celkovému zlepšení zdravotního stavu člověka.

Jak to všechno proběhne

Vybrat si můžete z následujících masáží:

  • Císařská masáž - Masáž je rozdělena do 3 částí. Prvním krokem je aroma lázeň a masáž nohou. Poté následuje masáž krční páteře společně s přikládáním nahřátého ručníku. Druhým krokem je tradiční thajská masáž. Poslední krok kombinuje relaxační aroma olejovou masáž společně s nahřátými bylinnými sáčky.
  • Bali kokosová masáž  - Tato masáž je zaměřená na uvolnění zad. Kokosová masáž odstraňuje ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž uvolňuje napětí v dolní části zad a je velmi účinná po dlouhém sezení a po dlouhých jízdách autem. Vyznačuje se kombinací hloubkové a olejové techniky.
  • Tradiční thajská masáž - Masáž pracuje s energetickými liniemi, v kombinaci s protahováním a akupresurou dochází k navození celkové harmonie. Jedná se o hloubkovou masáž celého těla, která odstraňuje chronickou bolest a revitalizuje organismus. Při masáži se používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla.
  • Royal (královská) masáž - Při této masáží se kombinují účinky tradiční thajské, olejové a herbal masáže. Na konci se přikládají parou nahřáté bylinné sáčky na důležité body, kde proudí energie..

Po regenerující 60ti minutové masáži Vás čeká ještě 15 minut odpočinku při aromatické lázni Vašich nohou se sklenkou sektu.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

2 osoby

Kdy zarezervovat

12 dní předem

....abychom nezapomněli

Na masáž se dostavte min. 10 minut před objednaným termínem. Rezervaci lze zrušit nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher propadá. Termín masáže můžete přesunout pouze jednou.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land