Menu
Váš košík je prázdný.

3denní wellness s lyžováním v Liberci pro 2 osoby

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
5 849 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Ubytování

Budete ubytováni v nejluxusnějším hotelu v Liberci přímo v centru města. Po příjezdu na pokoji pro Vás budou připravené čokoládové pralinky a ovoce. Hotelové pokoje jsou vybaveny v celosvětově unikátním designu. Každý pokoj je vybaven Ÿvířivou vanou se sparkling systémem, klimatizací, topením, minibarem, sejfem na laptop, 40″ SAT TV, rádiem, telefonem s mezinárodními hovory zdarma, WC, pracovním stolem, posezením, toaletními potřebami, žehličkou a žehlicími potřebami, rychlovarnou konvicí, kávou a čaje na pokoji zdarma, zatemněním, fénem, osobní váhou, sušákem na prádlo, bidetem, bezhlučným el. ovládáním závěsů, Wi-Fi 150 Mb/s, tabletem, RGB LED podsvícením, možností twin/double úpravy, antialergickými matracemi.

Stravování

Snídaně Vám budou připravené  dle Vaší individuální objednávky přímo na pokoj, takže se můžete rozmazlovat snídaní do postele. Hotelová restaurace Zlatý Kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny, kde pro Vás máme připravenou romantickou 4chodovouvečeři pro 2 osoby. Restaurační menu se mění podle sezóny a zvyklostí, vždy se však řídí především čerstvostí surovin. Každopádně Vám zaručujeme, že Vaše romantická večeře bude skutečným gastronomickým zážitkem. Další 4chodovou večeři budete mít v našem druhém hotelu v Liberci, který se nachází hned "za rohem" a je specifická jedinečným výhledem na Liberec a na Ještěd.

Privátní wellness

Pokud zvolíte variantu s privátním wellness, tak Vás čeká venkovní bazén se slanou vodou, která působí příznivě na pokožku stejně jako mořská voda. Venkovní finská sauna, díky které bude Váš imunitní systém odolnější a pleť svěží a krásná, což ocení nejenom ženy. Vířivá vana, která stimuluje imunitní systém, celé tělo příjemně relaxuje a dochází k navození příjemné atmosféry. Po pobytu ve vířivce můžete odpočívat na připravených lehátkách. K tomu všemu jsme pro Vás připravili ještě láhev Prosseca a misku s ovocem. Vnitřní tropická solno-bylinková sauna, kde se zbavíte stresu a zpomalíte stárnutí Vašeho těla. Vdechováním vonných esencí a solných minerálů se uvolňuje hladké svalstvo průdušek, tím se prohlubuje dýchání a daleko lépe se okysličuje celý organismus. Saunování uvolňuje psychické napětí a odstraňuje únavu, prokrvuje kůži, zvýší látkovou výměnu Vašeho těla, čistí kožní póry. Léčivé účinky jsou potvrzeny u mnoha onemocnění, jako jsou astma, vysoký krevní tlak, cévní onemocnění, revmatismus atd.

Po této příjemné relexaci máte v ceně ještě 2 soukromé masáže, dle vlastního výběru přímo na Vašem hotelovém pokoji.

Kolik z vás si to užije

2 osoby

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land