Menu
Váš košík je prázdný.

Romantický pobyt na Hluboké u pro 2 osoby

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
4 699,00 Kč
4 199 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Zažijte jedinečné chvíle v srdci Jižních Čech a vychutnejte si ubytování v romantických prostorách zámeckého hotelu přímo u zámku Hluboká. Z luxusních pokojů si můžete vychutnat unikátní výhled do okolní krajiny i na samotný zámek Hluboká.

Pro všechny hotelové hosty nabízí hotel volný vstup do relaxační zóny, která zahrnuje bazén s protiproudem a chrličem, whirlpool, solnou parní kabinu s odpočinkovou místností, Kneippův chodník a fitness.

Mezi novinky patří dvě bowlingové dráhy s přilehlým barem a golfový simulátor s nejnovějším softwarem. Exklusivní novinkou jsou originální thajské masáže, které pro hotel ŠTEKL zajišťuje firma TAWAN.

Pro náročné zákazníky a ty, kteří chtějí mít absolutní soukromí, je k dispozici luxusní privátní wellness zóna s whirlpoolem a saunou.

Pobyt pro 2 osoby zahrnuje

Ubytování ve standad pokoji pro 2 osoby na 1 noc se snídaní

V pokoji je pro Vás připravena miska čerstvého ovoce, belgické pralinky a lahev Mionetto Prosecco

Volný vstup do nově otevřeného wellness centra, kde je hostům k dispozici bazén s protiproudem, Whirlpool, Kneippův chodník, fitness a solná parní kabina s odpočívárnou.

Čtyřchodový love diner v restauraci „Pánů z Růže“ pro 2 osoby

Prohlídka zámku Hluboká(150 m ) pro 2 osoby ( alternativou pro zimní měsíce je pronájem 1 bowlingové dráhy v hotelu na 1,5 hodiny)

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

2 osoby

Kdy zarezervovat

Co nejdříve

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land