Menu
Váš košík je prázdný.

Třídenní romantika v zámeckém hotelu pro 2 osoby

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
9 399 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Zažijte jedinečné chvíle v srdci Jižních Čech a vychutnejte si ubytování v romantických prostorách zámeckého hotelu přímo u zámku Hluboká. Z luxusních pokojů si můžete vychutnat unikátní výhled do okolní krajiny i na samotný zámek Hluboká.

Pro všechny hotelové hosty nabízí hotel volný vstup do relaxační zóny, která zahrnuje bazén s protiproudem a chrličem, whirlpool, solnou parní kabinu s odpočinkovou místností, Kneippův chodník a fitness.

Mezi novinky patří dvě bowlingové dráhy s přilehlým barem a golfový simulátor s nejnovějším softwarem. Exklusivní novinkou jsou originální thajské masáže, které pro hotel zajišťuje firma TAWAN.

Pro náročné zákazníky a ty, kteří chtějí mít absolutní soukromí, je k dispozici luxusní privátní wellness zóna s whirlpoolem a saunou.

Pobyt por 2 osoby zahrnuje

Ubytování ve standardpokoji pro 2 osoby na 2 noci se snídaní

Neomezený vstup do nově otevřeného wellness centra, kde je hostům k dispozici bazén s protiproudem, Whirlpool, Kneippův chodník, fitness a solná parní kabina s odpočívárnou.

V pokoji je pro Vás připravena miska čerstvého dekorovaného ovoce.

Čtyřchodový love diner v restauraci „Pánů z Růže“ pro 2 osoby

2 thajské masáže dle Vašeho výběru v celkové hodnotě 2.300,-Kč

Hodinový pobyt v privátním whirlpoolu se sklenkou Prosecca, nebo v privátní sauně s výběrem vonných esencí a dekorovaným čerstvým ovocem.

V letní sezoně 1x Green fee na 18 jamkovém golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, nebo Adventure minigolf na 2 hodiny pro 2 osoby.

V zimní sezoně 2 hodiny pro 2 osoby na golfovém simulátoru Full Swing Golf v hotelu, nebo pronájem bowlingové dráhy v hotelu na 2 hodiny vč.1 nápoje na osobu.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

2 osoby

Kdy zarezervovat

Co nejdříve

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land