Menu
Váš košík je prázdný.

Kosmetický balíček štíhlá linie

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
1 390,00 Kč
1 190 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Čeká Vás pořádný relax a uvolnění, u kterého budete ještě hubnout. No co více si přát? Nechte se hýčkat službami našeho unikátního balíčku "Štíhlá linie". Balíček je také ideálním dárkem pro kamarádku, manželku, přítelkyni,... zkrátka kteroukoliv ženu, protože každá žena chce být štíhlá a krásná! Uvolněte se a buďte fit s kosmetickým balíčkem "Štíhlá linie".

Na co se můžete těšit

Zábal a masáž pro redukci tukových usazenin 40 min.

Účinnost již při první aplikaci! Viditelné zeštíhlení problémových partií – nohy, hýždě, břicho. Při této proceduře používáme pro výrazný efekt Drenapresové bandáže podporující lymfatický systém společně s masáží rozrušující tukové buňky.

Manuální lymfodrenáž 40 min.

Masážní technika, která výrazně přispívá ke zlepšení činnosti lymfatického systému, drenážuje přebytečnou vodu z mezibuněčných prostor a prokazatelně zmenšuje obvody problémových partií.

Řasový peeling 10 min.

Přípravek pro peeling využívá očišťující účinky mořské soli, která je bohatá na rostlinný hořčík, dále obsahuje mikroskopické řasy Laminaria a léčivý rozmarýnový olej. Odstraňuje z pokožky odumřelé buňky a dodává jí potřebné minerály. Je nedílnou součástí zeštíhlujících procedur.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoba

Kdy zarezervovat

Dle domluvy

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land