Menu
Váš košík je prázdný.

Kosmetický detoxikační balíček

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 490,00 Kč
1 990 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Čeká Vás opravdové uvolnění a tělesné očištění. Nechte se hýčkat službami našeho detoxikační balíčku. Balíček je ideálním dárkem pro kamarádku, manželku, přítelkyni,... zkrátka kteroukoliv ženu, protože žádná žena mu neodolá! Tímto balíčkem nedarujete jen zážitek, odpočinek a krásu, ale i zdraví, na které má blahodárné účinky.

Na co se můžete těšit:

Manuální lymfodrenáž 40 min.

Masážní technika, která výrazně přispívá ke zlepšení činnosti lymfatického systému. Lymfatický systém je součástí systému imunitního, ve kterém má výraznou úlohu v obraně těla před infekčními a nádorovými onemocněními. Pomáhá tělu zbavovat se jedovatých látek, které se v těle ukládají vinou moderního způsobu života.

Řasový peeling 20min.

Přípravek pro peeling využívá očišťující účinky mořské soli, která je bohatá na rostlinný hořčík, dále obsahuje mikroskopické řasy Laminaria a léčivý rozmarýnový olej. Odstraňuje z pokožky odumřelé buňky a dodává jí potřebné minerály. Odvádí toxiny a připravuje pokožku na další ošetření.

Detoxikační zábal z mořského bahna a mořských řas 30 min.

Mořské řasy mají schopnost navázat na sebe ve velké míře toxiny. Díky tomuto zábalu dochází k očistě organizmu, především v okolí páteře, kde mají toxiny tendenci se usazovat. Mořské bahno mineralizuje pokožku.

Medová detoxikační masáž 30 min.

Tato masáž je vhodná u všech civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin v těle. Oživuje a regeneruje organizmus při stavech vyčerpání, slabosti a stresu. Je vhodná i při bolestech zad, nebo jako příjemná prevence.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoba

Kdy zarezervovat

Dle domluvy

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land