Menu
Váš košík je prázdný.

Královská kosmetická péče

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 990,00 Kč
2 590 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Každá žena někdy potřebuje královskou péči, kterou zažijete prostředníctvím tohoto kosmetického balíčku. Chcete podtrhnout svou ženskou krásu a zároveň se nechat hýčkat profesionální kosmetičkou? Užijte si zasloužený odpočinek a zdůrazněte svou krásu, která má kouzlo v každém věku. Staňte se opravdovou královnou nebo obdarujte svou kamarádku, přítelkyni, kolegyni, manželku zkrátka jakoukoliv ženu. Co lepšího darovat než zdraví a krásu...

Jak to všechno proběhne

Kosmetická péče s liftingovým efektem 50 min.

Zajišťuje  expres lifting v oblasti obličeje, šíje a dekoltu. Pleťová maska se silným účinkem látky botox-like má výrazný vypínací efekt, poskytuje hloubkovou hydrataci, osvěžuje a zjemňuje pleť. Obsahuje kolagen, který regeneruje a obnovuje pokožku postiženou fotostárnutím a poškozenou sluncem. Dodává pokožce jas a zářivý vzhled. Maska je vyrobena z biocelulozy s použitím nanovláken, což umožňuje rychlé a účinné vstřebání. Jedinečné a velmi účinné ošetření s využitím ultrazvuku intenzivně pomáhá aktivním složkám proniknout do pokožky. Vrásky jsou potlačeny, pleť je vypnutá.

Královská masáž 50 min.

Při této rozmazlující masáži zažijete pocit hluboké relaxace, pohody a uvolnění. Zklidňující masážní technika a vůně aroma oleje vám pomůže uvést tělo i mysl do rovnováhy. Uvolňuje svaly, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu. Požitek z této masáže je opravdu královský.

Hřejivý zábal z mořského bahna 20 min.

Mořské bahno mineralizuje pokožku a odvádí toxiny z těla. Tepelný efekt zábalu je velmi příjemný a působí na uvolnění svalů.

 

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoby

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land