Menu
Váš košík je prázdný.

Omlazující balíček "Pretty Woman"

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 290,00 Kč
1 990 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Každá žena hledá neustále recept na věčné mládí a krásu. My ho pro Vás máme v podobě kosmetického balíčku "Pretty woman". Darujte sobě, své kamarádce, přítelkyni, manželce zkrátka jakékoliv ženě krásu a mládí. Protože každá žena si zaslouží péči!!! 

Na co se můžete těšit

Kosmetická péče s zozjasňujícím účinkem

Péče na obnovení pokožky, zvýšení pevnosti a zmírnění projevů stárnutí. Ženšenové sérum a balzám s okamžitým vypínacím účinkem viditelně přispívají k vyhlazení vrásek. Stimulující masáž obličeje, šíje a dekoltu, spolu s ultrazvukovou masáží, zanechají pokožku vláčnou a mladou, podpoří mikrooběh a účinně pleť zrelaxují. Dojde k obnově kožní struktury a pružnosti pleti. Výsledkem je omlazená a hebká pokožka. Péče je vhodná pro unavenou, suchou a povadlou pleť.

Výživný zábal pro ruce

I ruce jsou vizitkou každé ženy. Proto je vhodné jim věnovat náležitou péči v podobě zábalu. Procedura obsahuje peeling, výživný zábal z bambuckého másla, masáž. Pěstěná pokožka rukou je hebká a elastická.

Japonská manikúra

Jde o přírodní manikúru, která podporuje pevnost, pružnost a růst nehtu. Působí proti lámání a třepení. Chrání před nepříznivými vlivy z okolí. Nanášecí hmota se skládá z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, panthenolu a vitamínů. Výsledkem tohoto ošetření jsou nádherně lesklé, zdravé a upravené přirozené nehty.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

1 osoba

Kdy zarezervovat

Dle domluvy

....abychom nezapomněli

Masáže z hygienických a zdravotních důvodů neprovádíme zákazníkům  s horečnatým, zánětlivým nebo infekčním onemocněním, s křečovými žílami  a kožními nemocemi.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land