Menu
Váš košík je prázdný.

Privátní wellness - sauna, pára, whirlpool

Privátní wellness praha

Nastavte si cenu zážitku dle vašich preferencí

Cena zážitku:
2 299,00 Kč
1 399 Kč
-+
Poukaz na zážitek platí 12 měsíců od jeho objednání.

Co zažijete

Zapomeňte na celodenní stres a přijďte nabrat energii do nového privátního wellness centra, kde nebudete ničím a nikým rušeni. Sauna funguje jako léčebný prostředek, výjimečný relax i jako prevence proti civilizačním nemocem...Whirlpool neboli hydromasážní vířivá vana pomocí speciálních hydromasážních trysek vytváří velké množství drobných bublinek s velmi intenzivním proudem vody o teplotě 38,5º, které v kombinaci s horkou vodou nadnáší a masírují celé tělo...

Jak to všechno proběhne

Máte na výběr ze tří privátních wellness pokojů, určených k plnohodnotné regeneraci a relaxaci Vašeho těla a duše:

Wellness pokoj 1 - Vodní svět medúzy:

Pokoj je situován jako podmořský svět, naší snahou bylo navodit velice příjemnou a uklidňující relaxační atmosféru v privátní vířivce a sauně. Tematická malba celého pokoje, je v provedení 3D, podsvícená UV světlem a zaručuje nevšední zážitek.

Obsahuje hydromasážní vanu Whirlpool (jakuzy 2,3 x 2,3m), finskou saunu, odpočívací zázemí s lehátky, Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wi-Fi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim..). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel, které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.

Wellness pokoj 2 - Zelený svět vodopády

Pokoj je situován do světa zeleně a vodopadů,  naší snahou bylo navodit velice příjemnou a uklidňující relaxační atmosféru v privátní vířivce a sauně. Tematická malba celého pokoje, je v provedení 3D, podsvícena UV světlem a zaručuje nevšední zážitek.

Obsahuje hydromasážní vanu Whirlpool (jakuzy 2,2 x 2,2m), infrasaunu, sprchu, odpočívací zázemí s lehátky, Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wi-Fi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim.) . Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel, které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.

Wellness pokoj 3 - Vesmír

Pokoj je situován do hlubokého vesmíru s mnoha měsíci a mlhovinami, naší snahou bylo navodit velice příjemnou a uklidňující relaxační atmosféru v privátní vířivce a sauně, podtrženou trochou smyslnosti. Tematická malba celého pokoje, je v provedení 3D, podsvícená UV světlem a zaručuje nevšední zážitek.

Obsahuje hydromasážní vanu Whirlpool (jakuzy 2,2 x 2,2m), parní saunu (turecká sauna), odpočívací zázemí s lehátky, Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wi-Fi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim..). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel, které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.

Léto nebo zima?

Celoročně

Kolik z vás si to užije

až 6 osob

Doporučujeme si vzít na sebe

Dostanete ručník a prostěradlo, nic víc nepotřebujete.

....abychom nezapomněli

Rezervace zážitku nejpozději: minimálně 12h předem, pokud odběratel nedorazí na domluvený termín nebo rezervaci nezruší do 12 hodin předem, rezervace bude brána jako využitá.

Podobné zážitky

Copyright © 2024 - Společnost DODO land